خانه » اطلاعیه » اطلاعیه گروه دوبلاژ آترینا

☑️ گروه دوبلاژ آترینا با هدف کنار زدن مرز های جغرافیایی و یکپارچه سازی گروه های هنری فعال در زمینه صداپیشگی ، مدتی ست که به صورت رسمی و با اساسنامه مشخص شروع به فعالیت کرده و تا کنون موفق به جذب و مدیریت پروژه های گوناگونی در زمینه های: دوبلاژ فیلم، سریال، انیمیشن، بازی های رایانه ای، تیزر های صوتی و تصویری، نریشن و پادکست های صوتی و … شده است.

☑️ این گروه دارای وبسایت رسمی، کانال آپارات، کانال تلگرام و صفحه رسمی اینستاگرام بوده و فعالیت خود را در چهارچوب های قانونی با تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی و منزلت فرهنگ خانواده ایرانی به پیش می برد و هیچ گونه همکاری غیر قانونی با شبکه های ماهواره ای و زیر زمینی و استودیو های بدون مجوز نداشته و نخواهد داشت. ضمن اینکه تا کنون پروژه هایی با سازمان های دولتی مانند شهرداری ها، تارنماهای دولتی، سازمان بسیج، دانشگاه ها، موسسات ویدیو رسانه، شبکه های استانی صدا و سیما و … انجام داده که بعنوان رزومه و افتخارات خود از آن ها یاد می کند.

? گروه دوبلاژ آترینا مشخصا عضو هیچ گروه دیگری نمی باشد و زیر مجموعه هیچ گروهی نبوده است و به صورت کاملا مستقل اداره می شود .

? آترینا با گروه دوبلاژ آوای نوین و انعکاس هنر دوستان صمیمی بوده و همکاری های زیادی داشته و خواهد داشت.

? هم اکنون گروه دوبلاژ آترینا به واسطه فعالیت گروه های زیرمجموعه خود در استان های مختلفی همچون تهران، اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری، گیلان، خوزستان و … و همچنین به واسطه تعداد گوینده ها، بزرگترین گروه دوبلاژ موجود در کشور می باشد.

? گروه آترینا هیچ گونه همکاری با انجمن گویندگان اصفهان، استودیو های بدون مجوز اصفهان و شهر های دیگر، آموزشگاه های آزاد سینمایی و همچنین کانال های تلگرامی این عزیزان ، به دلیل توجیه پذیر نبودن این همکاری از سوی گروه، تا اطلاع ثانوی و پخش اطلاعیه رسمی از سوی یکی از مدیران، نخواهد داشت.

? هرگونه جذب سفارش و همکاری با این گروه فقط و فقط از طریق وب سایت رسمی گروه دوبلاژ آترینا امکان پذیر بوده و اعضای فرعی و گویندگان این گروه حق پذیرش سفارش در قالب عنوان رسمی آترینا را نداشته و نخواهند داشت.

? شعار هدفِ این گروه به طور کلی، انجام کلیه پروژه های صوتی، از هر نقطه ایران، با بالاترین کیفیت و هزینه مناسب توسط گروه مناسب در هر استان این کشور به انتخاب سفارش دهندگان می باشد که تا امروز با پیگیری ها و تلاش های مستمر به نزدیکِ ۸۰% این مهم تحقق پیدا کرده است.

✅ ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم، اما ادعا می کنیم که برای بهترین بودن از هیچ تلاشی دست نمی کشیم.

✅ ما اعتقاد داریم با توکل و مدد جویی از خداوند متعال و همچنین حرکت درست و در چهارچوب های اخلاقی و قانونی ، می توان در جایگاه بزرگی قرار گرفت و با ایجاد فضای سالم و صمیمانه همکاری های ماندگاری داشت.

دوستار همه شما مخاطبین آگاه.
گروه دوبلاژ آترینا

0 دیدگاه