خانه » اخبار » اطلاعیه ۱۷ مهرماه گروه دوبلاژ آترینا

♦️ ۱۷مهر ماه – اطلاعیه – فوری

? طبق آیین نامه و اساس نامه گروه دوبلاژ آترینا، به دلیل ثبت رسمی و ساختار بندی کادر مدیریتی که در وبسایت این گروه درج شده، هر گونه سوءاستفاده از عنوان و نام #گروه_دوبلاژ_آترینا ، سفارش گیری و عقد قرارداد از طرف گروه و ارائه ی تبلیغاتی غیر از تبلیغات رسمی این گروه برای اشخاص خارج از کادر هیئت مدیره، پیگرد قانونی بهمراه خواهد داشت و گروه دوبلاژ آترینا شکایت و پیگیری تا حصول نتیجه مناسب را حق خود میداند.

لازم به ذکر است، عقد هر گونه قرارداد و سفارش به #گروه_دوبلاژ_آترینا فقط میبایست از طریق وب سایت این گروه به آدرس: www.atrinadub.com و یا مراجعه به آی دی رسمی تلگرام این گروه انجام پذیرد.

گروه دوبلاژ آترینا هیچ مسئولتی در قبال سفارشاتی که خارج از این چهارچوب توسط افراد حقیقی و گویندگان و دست اندرکاران این مجموعه پذیرفته اند و فُرم سفارش آنلاین ضمیمه ی کار نیست، نخواهد داشت.

گروه دوبلاژ آترینا هیچ شخص خاصی را بعنوان ویزیتور، مسئول عقد قرار داد و بازاریاب به هیچ ارگان، نهاد و یا بنگاه اقتصادی بدون داشتن حکم ماموریت ممهور شده به لوگوی ثبتی و شماره ثبت، نفرستاده و نخواهد فرستاد.

با متخلفینی که خود را نماینده این گروه به هر شکل چه بازاریاب و یا کارشناس و یا مسئول روابط عمومی معرفی کرده و سعی در بستن قرارداد و جذب سفارش دارند، طبق تمامی موارد قانونی برخورد، اقدام و شکایت و پیگیری آن را حق خود می داند.

گروه دوبلاژ آترینا

0 دیدگاه